Wordpress Kullananlar İçin Çok İşlevsel Dört Eklenti
WPCS
Warning: Use of undefined constant WPCS_VERSION - assumed 'WPCS_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h53981/public_html/wp-content/plugins/iyibirhost/views/shortcodes/wpcs.php on line 93
WPCS_VERSION

Müşteri Paneli
TÜRKÇE
WPCS
Warning: Use of undefined constant WPCS_VERSION - assumed 'WPCS_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h53981/public_html/wp-content/plugins/iyibirhost/views/shortcodes/wpcs.php on line 93
WPCS_VERSION
WordPress Kullananlar İçin Çok İşlevsel Dört Eklenti
İYİBİRHOST BLOG

WordPress Kullananlar İçin Çok İşlevsel Dört Eklenti

WordPress giderek daha çok kullanılmakta olan bir altyapı haline geldi. Bunda mevcut kullanıcılarına sitelerini yönetme ve içerik ekleme konusunda katkıları önemlidir. Şu an internette bulunan blog ve web sitelerinin yaklaşık olarak yüzde 30’dan fazlası bu altyapıyı kullanıyor. Yakın bir zamanda bu oranın bütün kullanıcıların yarısına yaklaşması da muhtemeldir. WordPress’i çok kullanışlı hale getiren noktalardan bir tanesi açık kodlu bir uygulama olması. Bir diğer önemli nokta ise sadece Word bilgisi ile istenen zamanda siteye içerik ekleme şansı sunmasıdır.

WordPress’i Kimler Kullanıyor?

WordPress ilk oluşturulduğunda sadece blog sahipleri tarafından kullanılıyordu. Ama şimdi pek çok kurumsal e-ticaret sitesi bu altyapıyı tercih ediyor. Çok sayıda farklı eklenti imkânı sunması da kullanıcıların WordPress’i beğenmesinin bir diğer nedeni. Bir e-ticaret sitesi ya da bloğunuz varsa bu sitenin trafiğini takip etmek, güvenlik seçeneklerini arttırmak resim yükleme gibi seçenekleri sağlayan içerikleri ile WordPress bugün internette satış yapmak isteyen çoğu için en iyi altyapılardan birisidir. Web sitenize eklenti eklemek size pek çok avantaj sağlar. Ama eklenti seçerken sitenize uyumlu olup olmadığını da düşünmelisiniz. Eklentilerin verimli bir şekilde değerlendirilmesi ve işe yaraması buna bağlıdır.

Çevrimiçi Bir Mağazanız Varsa WooCommerce Ekleyin

İnternette çevrimiçi bir mağazası ve sitesi olan satıcılar için en iyi eklentilerden birisi WooCommerce’dir. Bu eklentinin en önemli avantajlarından birisi diğer eklentilerle uyum sağlamasıdır. Kurulumu oldukça basittir ve de bir internet mağazası için pek çok ihtiyaca yanıt verebilir. Bütün bunların yanında müşterilere frklı ödeme seçenekleri sunabilir. Bu yüzden WooCommerce WordPress kullanan internet mağazaları için oldukça başarılı bir uygulama.

Sitenizin Trafiği İçin Google Analytics Dashboard for WP

E-ticaretin artık çok yaygın hale geldiği günümüzde satış hacmini arttırmak için WordPress eklentilerinden faydalanabilirsiniz. Sitenize girenleri takip etmek ve trafiğinizi kontrol etmek için en iyi eklentilerde birisi de Google Analytics Dashboard for WP’dir. Ziyaretçiler konusunda ayrıntılı bir bilgi almak isterseniz bu eklenti çok işinize yarayabilir. Sitenizle ilgili raporları görmek ve ziyaretçi trafiğini arttırmak için strateji geliştirmek istiyorsanız bu eklenti size çok yardımı olacaktır.

Güvenlik İçin Wordfence Security

Web siteniz için mevcut tehlikeleri en rahat şekilde bertaraf etmek için Wordfence Security çok yararlı bir eklentidir. İnternet sitelerinden satış arttıkça bu siteler için tehlikeler de aynı oranda artmaktadır. yeni ya da esi bütün tehditleri görmek ve çözüm geliştirmek için bu aracı kullanabilirsiniz. E-ticaret siteniz için mevcut tehlikeli IP’leri listelemek ve bunları engellemek için Wordfence size imkân sunacaktır. Wordfene Security çok taraflı ve geniş kapsamlı bir eklentidir ve güvenlik konusunda sundukları çok fazladır.

Sitenizin Görselliğini Arttırmak İçin Imagify Image Optimizer

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de e-ticaret sitesi ve sosyal medya kullanıcılarının giderek artmaktadır. Kullanıcıların artması da internet siteleri arasındaki rekabeti daha da kızıştırmaktadır. Sizin sitenizin daha çok ziyaret edilmesi ve kullanıcıların sitenizde daha çok kalması için sitenizdeki görsellerin çok hızlı açılması ve etkileyici olması gerekiyor. Yavaş açılan ve resimlerin zor görüntülendiği bir site herkesi kaçırır. Imagify Image Optimizer sitedeki bütün görsellerin yüklenme hızını çok arttırır. Görselliğin büyük bir yer kapladığı bir site için bu eklenti çok yararlıdır. Kullanıcıları hız konusunda memnun eder ve sitede daha çok kalmalarını sağlar. Daha iyi ve daha hızlı bir görsellik için WordPress görüntüleri için Imagify Image Optimizer çok işlevsel bir eklentidir.